• banner kowalski 102
  • banner kowalski 103
  • banner kowalski 104
  • banner kowalski 105
  • kowalski szkolka111
  • kowalski szkolka112
  • kowalski-1111
  • kowalski10023

Sadzonki aronii na sprzedaż

Sadzonki aronii, jakie posiada prowadzona przez nas Licencjonowana Szkółka Drzew Owocowych i Krzewów Owocowych oferuje możliwość zakupu zdrowych oraz czystych odmianowo krzewów. Aronia - sadzonki uprawiane są zazwyczaj na plantacjach, osiągając wysokość do 2,5 metra. Sprzedaż, jaką prowadzimy to hurt.


aronia sadzonki odmiany

Posiadamy odmiany, których charakterystyczną cechą jest obfitość owocowania. Aronia - sadzonki posiada ciemnogranatowe owoce o słodkim miąższu. Idealnie nadaje się na różne przetwory: soki, dżemy. Lubelskie to województwo, na którego terenie prowadzimy swoją szkółkę. Z naszej oferty korzysta wiele firm również zagranicznych, zajmujących się uprawą aronii.

Sadzonki aronii to niewymagające krzewy, odporne na działanie szkodników oraz niskie temperatury i dlatego możliwe jest ich uprawianie na terenie całego kraju. Najlepszym terminem na sadzenie aronii jest późna jesień, ponieważ sadzone wiosną są znacząco odporne na wysuszenia. Ziemia, w której planujemy umieścić sadzonki powinna zostać oczyszczona. Glebę wokół wykładamy ściółką, by zapobiec wyrastaniu chwastów wokół krzewu.

Hurtowa sprzedaż sadzonek aronii

Sadzonki aronii pochodzące z naszej szkółki owocują już rok po posadzeniu, a ilość owoców zwiększa się z każdym rokiem, dając korzystne zbiory. Aronia to krzew, który nie wymaga znacznej opieki. Jest odporny na pasożyty, dlatego jego uprawa odbywa się w ekologiczny sposób, bez potrzeby ingerencji środków chemicznych.

Zbiór owoców zaczyna się końcem sierpnia i trwa do września. Jako profesjonalna i licencjonowana szkółka jesteśmy pewni, że oferujemy Państwu w pełni zdrowe krzewy owocowe. Piękne i niezurbanizowane województwo lubelskie umożliwia nam korzystanie z dóbr natury oraz umożliwia rozwój naszej działalności.

Oferowane przez nas atrakcyjne cena pozwalają na zakup dowolnej ilości krzewów, których wysoka jakość oraz czystość odmiany spełnia oczekiwania klientów.