• banner kowalski 102
  • banner kowalski 103
  • banner kowalski 104
  • banner kowalski 105
  • kowalski szkolka111
  • kowalski szkolka112
  • kowalski-1111
  • kowalski10023

Sadzonki agrestu hurtem

Jako Licencjonowana Szkółka Drzew Owocowych i Krzewów Owocowych oferujemy Państwu sadzonki agrestu. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kwalifikacjom od wielu lat prowadzimy profesjonalną plantację, oferując sprzedaż - hurt sadzonek wielu krzewów i drzew owocowych zarówno klientom krajowym, jak i zagranicznym. Województwo lubelskie to piękne i niezurbanizowane tereny, umożliwiające nam bezproblemową uprawę zdrowych i pięknych roślin, jakimi są sadzonki agrestu.

Prowadzimy sprzedaż sadzonek agrestu

Nasza kwalifikowana szkółka to gwarancja na zakup sadzonek cechujących się czystością odmianową oraz zdrowotną. Dzięki współpracy z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie nasze rośliny są pod stałym nadzorem i stanowią produkt, który niewątpliwie spełnia wszystkie normy. Agrest - sadzonki to dość zapomniany krzew owocowy, który obradza w owoce o słodkim miąższu i przyjemnie chrupiącej skórce.

Agrest sadzonki - lubelskie

Sadzonki agrestu, jakie oferujemy cechuje łatwa i niewymagająca uprawa. Zazwyczaj dwuletnie sadzonki, posiadające około 3 pędów tworzą najlepszy materiał sadzeniowy. Cena, jaką oferujemy uzależniona jest od ilości sadzonek. Agrest można sadzić zarówno wiosną, jak i jesienią. Jednak najlepszym okresem jest późna jesień, ponieważ wtedy dobrze nawodniona gleba umożliwia wygodny rozrost krzewu. Sadzonki agrestu przystosuje się do wszystkich gleb, a najbardziej lubi ziemie o charakterze próchniczym o średnim pH. Agrest wymaga odpowiedniego nawodnienia, ponieważ zbyt duża suchość gleby powoduje szybkie opadanie owoców. Odpowiednie nawożenie gleby obornikiem dostarczy potrzebnego potasu oraz pozwoli na utrzymanie wilgotności gleby.

Jako profesjonalna szkółka proponujemy Państwu możliwość nabycia zdrowych i pięknych krzewów agrestu. Jesteśmy pewni, że zarówno cena - hurt, jak i jakość naszych krzewów dostarczy niewątpliwego zadowolenia.