• banner kowalski 102
  • banner kowalski 103
  • banner kowalski 104
  • banner kowalski 105
  • kowalski szkolka111
  • kowalski szkolka112
  • kowalski-1111
  • kowalski10023

Drzewa i krzewy owocowe

Gospodarstwo szkółkarskie zajmuje się produkcją i sprzedażą sadzonek pochodzących z naszych mateczników. Naszą specjalnością od wielu lat są drzewa i krzewy owocowe. Wieloletnia tradycja naszego gospodarstwa pozwoliła stworzyć dla naszych odbiorców najlepszej jakości sadzonki drzew owocowych i krzewy owocowe. Nasze drzewa owocowe oraz krzewy owocowe poddawane są ocenie zdrowotności przeprowadzanej przez zajmujące się tym instytucje państwowe. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zakupione u nas rośliny posiadają odpowiednie świadectwa zapewniające, że są roślinami zdrowymi i zapewnią dobre plony.

Oferujemy np. takie sadzonki drzew owocowych, jak 1-roczne drzewka wiśni. Wszystkie drzewa owocowe z naszej szkółki zachowują odpowiednią czystość gatunkową i odmianową, produkują zdrowe i pyszne owoce. Krzewy owocowe jadalne obecne u nas w sprzedaży to m.in. sadzonki kwalifikowane porzeczki czerwonej i czarnej. Produkcja kwalifikowanego materiału szkółkarskiego dostarcza krzewy owocowe wolne od chorób wirusowych, bezpieczne do zakładania sadów i plantacji. Dysponujemy także sadzonkami agrestu i aronii, malin i jagody kamczackiej. Jest to materiał kategorii cac, czyli spełniający wymagania w zakresie wytwarzania i jakości, określone w przepisach, dotyczący roślin wpisanych do krajowego rejestru i powszechnie znanych. Troszczymy się o to, aby nasze sadzonki zapewniały rozwój gęstego i wydajnego systemu korzeniowego, który przyczynia się do lepszego pobierania wody i składników pokarmowych dla rośliny i owoców.

 

Wieloletnie doświadczenie nie czyni nas zamkniętymi na nową wiedzę i zdobywanie kolejnym umiejętności praktycznych. Jesteśmy ukierunkowani na dostarczanie materiału najwyższej jakości.

Nasze drzewa i krzewy owocowe poddawane są... ocenie zdrowotności i cieszą się dużym uznaniem nabywców. Złożone przez Państwo zamówienie staje się wiążące z momentem dokonania przedpłaty w wysokości 15% wartości zamawianego towaru.

 

Więcej informacji na temat drzew i krzewów owocowych

Galeria z naszej szkółki

.